T.J. Sokol Olomouc - Bělidla

Aktuality

Pozvánka na krajský přebor v sokolském pětiboji všestrannosti

V sobotu 17. října 2020 se v Olšanech u Prostějova uskuteční krajský přebor v sokolském pětiboji všestrannosti.

Mezi disciplíny sokolské všestrannosti patří trojskok z místa snožmo, výskok na švédskou bednu snožmo po dobu 1 minuty, běh mezi kužely po dobu 1 minuty, hod na cíl do obručí na zemi a šplh na tyči.


ZAČÁTEK CVIČENÍ

Začátek nového cvičebního roku 2020/2021 se posouvá! Všechny cvičební složky, které se schází v tělocvičně, nezačnou cvičit dříve než 1. října. Tělocvična je momentálně uzavřena.

Díky nejisté situaci se i toto datum může znovu posunout. Sledujte proto prosím stránky (či jiné komunikační kanály) pro další informace.

Valná hromada


Zveme všechny členy na valnou hromadu, která se uskuteční 23. září 2020 v 18:00 na Pavilonku ul. Táboritů 271/11.

Program:

  • zahájení

  • volba předsedy VH a mandátové komise

  • kontrola usnesení z minulé valné hromady

  • výroční zpráva o činnosti, hospodaření a zpráva kontrolní komise za rok 2019 a plány na rok 2020 - starosta, jednatel, hospodář a členové výboru jednoty, všestrannost, tenis, stolní tenis.

  • návrh výboru jednoty na rozdělení zisku za rok 2019 (bude předneseno v rámci bodu č. 4)

  • volba nového člena výboru za odstupivšího bratra J. Jančáře za ORT

  • rozprava k předneseným zprávám a k dalším provozním věcem jednoty, různé

  • schávelní výroční zprávy a schválení usnesení valné hromady

  • závěr.

Během valné hromady bude podáváno drobné občerstvení.

Po skončení valné hromady bude možnost zaplacení členských poplatků na rok 2020.

Vřele doporučujeme účast všem členům naší jednoty.

Bělidelská LigaVýsledky Bělidelské ligy

Tenis


TáBORYRozpis letošních táborů:

Tábory


pozvánka na TÁBOR

Ještě stále nemáte plány na letošní prázdniny? Můžete vyrazit na tábor, který se koná na naší táborové louce v blízkosti Olomouce mezi vesnicemi Daskabát - Doloplazy - Tršice. Tábor je pořádán našimi kamarády z TJ Olomouc město a jeho cvičitelé mají s konáním táborů mnoholeté zkušenosti, díky kterým mohou nabídnout propracovaný program pro vaše děti.

Tábor se koná v termínu 23.7. - 2.8. 2020.

Pro více informací kontaktujte Alenu Opluštilovou (alcaolomouc<zav>seznam.cz).

TÁBOR 2020

I o letošních letních prázdninách se bude konat náš tradiční stanový tábor, a to v termínu od 12. do 22. července.

Letos nás ale netradičně čeká hned několik změn, proto prosím pravidelně čtěte novinky na našem webu. O všem navíc budeme účastníky včas informovat emailem.

Nejvýraznější změnou je zákaz všech návštěv.

Ještě stále máme volná místa! Nebojte se napsat hlavnímu vedoucímu táborů, Lukášovi Michalíkovi, který vás informuje o momentální naplněnosti. A kdyby Vám náhodou nevyhovoval náš termín, v sekci Tábory naleznete termíny a kontakty na další sokolské tábory, konané na táborové louce u Doloplaz.

Naši cvičitelé už pilně pracují na programu pro děti, a stejně jako každý rok, i tento Vám můžeme slíbit, že je na co se těšit. A my se těšíme na Vás!

valná hromada

Valná hromada, která se měla konat 25. března 2020 se odkládá na neurčito. O novém termínu Vás budeme včas informovat.

ZRUŠENÍ CVIČENÍ VŠECH SLOŽEK

Z důvodu nařízení vlády ze dne 10.3. se ruší cvičení všech složek až do odvolání.

ZRUŠENÍ SPOLEČENSKÉHO

VEČÍRKU

Z důvodu nařízení vlády ze dne 10.3. se ruší společenský večírek, který se měl konat dne 14.3. v restauraci Na Pile. Prosíme všechny o šíření této zprávy mezi naše příznivce a přátelé.

dětský karneval

Zveme všechny děti a jejich rodiče na tradiční dětský karneval, který pořádáme ve spolupráci se školou pro sluchově postižené v Olomouci.

Čekat vás bude mimo jiné diskotéka, sportovní soutěže, tombola a kolo štěstí. A kdyby vám náhodou při té vší zábavě vyhládlo, nachystáno bude i občerstvení.

Karneval se uskuteční 7. března 2020 od 14:00 v tělocvičně školy pro sluchově postižené. Tu najdete na adrese Kosmonautů 4, Olomouc. Vstup na akci je 50 Kč.

A nezapomeňte, že v kostýmech nemusí přijít jen vaše děti!

Těší se na Vás cvičitelé T.J. Sokol Olomouc-Bělidla

DEN SOKOLSTVA

8.10. 2019 18:00


Zveme všechny děti a jejich rodiče, členy naší T.J. i jejich přátele, aby s námi uctili památku všech hrdinů-Sokolů, kteří bojovali za 2. světové války proti fašismu, na akci „Večer sokolských světel“ u řeky Bystřičky.

Den Sokolstva vzpomeneme letos v úterý 8. října 2019. Zájemci, kteří si chtějí připomenout tento památný den, ať přijdou v 18:00 hod. k lávce u řeky Bystřičky vedoucí do Hodolan.

Připravte si pro sebe a své děti symbolickou lodičku – ze dřeva nebo z kůry, a na ni připevněte čajovou svíčku (bez plechového obalu; předem vyzkoušejte, zda lodička svíčku unese a nepřevrhne se). Po společném zapálení svíček hromadně pošleme lodičky, s tichou vzpomínkou na padlé hrdiny po proudu řeky.

Těšíme se na vaši hojnou účast- výbor a cvičitelé T.J. Sokol Olomouc-Bělidla.

začínáme cvičit 9.9.2019